New Delhi, Delhi
GST No. 07BONPG0167A1ZC
Call 0794934420888% Response Rate
Send Enquiry






Product Brochure
| Minimum Order Quantity | 150 Pack |
| Form | Fresh |
| Brand | Fresho |
| Packaging Size | 125g |
| Quality Available | A Grade |
| Packaging Type | Carton |
| Variety | Bluecrop |
| Shelf Life | 12 months |
| Color | blue |
View Complete details




| Minimum Order Quantity | 1 Box |
| Form | Fresh |
| Packaging Size | 1.5kg |
| Brand | Exotic crate |
| Quality Available | A Grade |
| Packaging Type | plastic punnets |
| Variety | Bluecrop |
| Shelf Life | 5 days |
| Is It Organic | In Organic |
| Is It Imported | Imported |
| Potassium | 10 |
View Complete details





| Minimum Order Quantity | 12 Box |
| Form | Fresh |
| Brand | Imported |
| Packaging Size | 1.5 kg |
| Quality Available | A Grade |
| Packaging Type | Carton |
| Variety | Bluecrop |
| Shelf Life | 4 days |
| Is It Organic | Organic |
| Is It Imported | Imported |
| Storing Period | 3 weeks |
View Complete details