New Delhi, Delhi
GST No. 07BONPG0167A1ZC
Call 0794934420888% Response Rate
Send Enquiry







Product Brochure
| Minimum Order Quantity | 10 Kg |
| Variety | Hass |
| Grade | A Grade |
| Fruit Weight | 250 g |
| Packaging Size | 5 Kg |
| Packaging Type | Carton |
| Quality Available | A Grade |
| Variety Available | Avocado |
| Is It Organic | In Organic |
| Weight | 5-6 kg |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details





Product Brochure
| Minimum Order Quantity | 50 Kg |
| Variety | Hass |
| Grade | A Grade |
| Fruit Weight | 4kg |
| Packaging Size | 4 KG |
| Packaging Type | Tray |
| Maturity | Raw |
| Cultivation Type | Natural |
| Quality Available | A Grade |
| Variety Available | Avocado |
View Complete details





Product Brochure
| Minimum Order Quantity | 50 Kg |
| Variety | Hass |
| Grade | A Grade |
| Fruit Weight | 250 g |
| Packaging Size | 4 KG |
| Packaging Type | Carton |
| Quality Available | A Grade |
| Variety Available | Avocado |
View Complete details