New Delhi, Delhi
GST No. 07BONPG0167A1ZC
Call 0794934420888% Response Rate
Send Enquiry





Product Brochure
| Minimum Order Quantity | 7 Kg |
| Packaging Size | 7kg |
| Quality Available | A Grade |
| Packaging Type | Plastic crate |
| Variety | red globe |
| Color | Red |
| Is It Imported | Imported |
| Dietary Fiber | 0.4g |
| Protein | 0.4g |
| Is It Organic | In Organic |
| Total Fat | 0.1g |
View Complete details